Přípravné kurzy k přij. zkouškám - aktuální informace

AKTUÁLNÍ INFORMACE

Vzhledem ke stále platným nařízením vlády a povinným hygienickým opatřením nebude možné dokončit Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na naší škole. Prioritou školy bude v červnu organizace přijímacích a maturitních zkoušek.

Učebnice ČJ (týká se žáků kurzů: středa a čtvrtek) si přijďte vyzvednou od úterý do čtvrtka: 12.–14.05.2020 a 19.–21.05.2020 vždy od 13:00 do 14:00 do vestibulu školy.

Pracovní listy do MAT najdete níže.

Přejeme všem žákům úspěšné vykonání přijímacích zkoušek, těm, kteří budou vykonávat zkoušku na naší škole garantujeme bezpečné prostředí a zodpovědný přístup všech pedagogů a pracovníků školy.

Informace pro kurz MATEMATIKA

V tuto chvíli máte k dispozici řešení pracovní listů č.6 a č.7. Také je ke stažení zadání + záznamový arch záverečného testu, který si vypracujte. V příštím týdnu zveřejníme klíč k testu.

Pracovní listy č.6

Řešení listu č.6

Pracovní listy č.7

Řešení listu č.7

ZÁVĚREČNÝ CVIČNÝ TEST

ZÁVĚREČNÝ CVIČNÝ TEST – řešení

Nabízíme Vám také možnost konzultace k jednotlivým lekcím kurzu MAT, v případě zájmu napište na e-mail: pavel.kocman@sokolska.cz

Informace pro kurz ČESKÝ JAZYK

Pro žáky kurzů STŘEDA/ČTVRTEK: moc nás mrzí, že učebnice zůstaly u nás ve škole. Ihned, jak bude zrušen zákaz pohybu osob, budete mít možnost si je v dopoledních hodinách vyzvednout. V tuto chvíli to ale není možné. Sledujte stránky www.sokolska.cz, termín zveřejníme, hned jak nám to situace dovolí.

Nabízíme Vám možnost konzultace k přípravným testům z ČJ e-mailem : marek.hornik@sokolska.cz a kvetoslava.sura@sokolska.cz.