Sobota s řemeslem a uměním na Sokolské

V souladu s vládními opatřenímí ZRUŠENO! Akce SOBOTA S ŘEMESLEM A UMĚNÍM proběhne v náhradním termínu. Sledujte naše webové stránky školy.

SOBOTA S ŘEMESLEM A UMĚNÍM

Chcete strávit zajímavý den a třeba se i něco nového naučit a dozvědět?

V letošním roce pořádá Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola technická, Sokolská 1, Brno – výtvarný ateliér akci SOBOTA S ŘEMESLEM A UMĚNÍM (*pdf, 3 MB) a to v sobotu 17.10.2020 od 10:00 do 18:00 (vstup branou z ulice Kounicova).

Všichni příchozí si mohou prohlédnout a sami si vyzkoušet práci ve zlatnické dílně, v kovárně, ve slévárně, v rytecké dílně, v zámečnické dílně, pro všechny děti bude připravená výtvarná dílna, soutěže a řada dalších překvapení.

Po celý den budou k vidění ukázky práce uměleckých kovářů, odlévačů, rytců a zlatníků, a také výstava výtvarných prací žáků školy. Přijďte si vyzkoušet, co jste si ještě nevyzkoušeli!

Srdečně zveme všechny děti s rodiči, sourozenci a prarodiči a všechny ostatní návštěvníky.

Škola od září 2021 znovu otvírá zajímavý studijní obor: Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů. Takže pokud jsi v 9. třídě ZŠ, zajímáš se o umění, máš šikovné ruce, jsi kreativní, přijď se k nám podívat.

Rád kreslíš nebo modeluješ? Chceš vyhrát tablet? Výtvarný atelier SPŠ a VOŠ Sokolská pořádá již 15. ročník výtvarné soutěže pro žáky II. stupně základních škol, letos na téma: DVA ROKY PRÁZDNIN. V rámci akce SOBOTA S ŘEMESLEM A UMĚNÍM 17.10.2020 proběhne ve 13:00 slavnostní vyhlášení výsledků této výtvarné soutěže. Více informací k soutěži najdete na http://www.sokolska.cz/o-skole/akce-skoly/vytvarna-soutez-2020 nebo na tel. čísle: 541 427 122 (e-mail: zuzana.malikova@sokolska.cz).