Soutěž Silák Sokolské 2019

2. kolo

Druhé kolo soutěže Silák Sokolské se konalo, díky vstřícnosti pana Dalibora Hájka, v posilovně Hulkgym dne 11.06.2019. Sešli se zde studenti, kteří se nebáli dřiny v poledním vedru. Soutěž přinesla výborné výkony v obou kategoriích a zvláštní pozornost si zaslouží zejména výkon Sebastiena Štauda, který vyhrál kategorii Zlepšení. Jeho výkonnost se oproti 1. kolu zvedla o 324 %!

Ceny nejlepším předal osobně Dalibor Hájek.

Tabulka výsledků: silák do 75 kg (*.pdf, 66 kB) a silák nad 75 kg (*.pdf, 70 kB).

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další ročník!

Jiří Slavíček a Michael Votoupal

1. kolo

Ve čtvrtek 04.04.2019 v učebně 216 proběhlo vyhlášení výsledků 1. kola soutěže Sokolské silák. Ceny nejlepším předal pan ředitel. Tímto bych chtěl poděkovat všem účastníkům za velikou bojovnost a též všem, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěže.

Tabulka výsledkůsilák do 75 kg (*.pdf, 162 kB) a silák nad 75 kg (*.pdf, 242 kB).

Ing. Jiří Slavíček