Daruj krev s námi aneb pustíme strojařům žilou 5 – PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme všem žákům, kteří se zúčastnili už pátého ročníku tradiční akce naší školy Daruj krev s námi aneb pustíme strojařům žilou.

První část akce proběhla ve čtvrtek první únorový den před jarními prázdninami, kde se sešlo na transfúzní stanici FN Brno-Bohunice 30 studentů. Některým ze zdravotních důvodů nebyl odběr umožněn a nakonec bylo 27 dárců. Druhá část akce proběhla ve středu 28. března před Velikonočními prázdninami, kde se nám sešlo 28 studentů, z toho bylo nakonec 20 dárců.

Tradičně přátelská atmosféra ze strany zaměstnanců transfúzní stanice rozptýlila nejistotu nově příchozích prvodárců a všichni odběr zvládli na jedničku.

Studenti 4. ročníků se této společné akce zúčastili naposledy. Nové dárce a dárkyně velice rádi uvítáme mezi námi v příštím školním roce, šestý ročník plánujeme opět příští rok, tentokrát na termíny leden a duben.

Fotky z akce naleznete ve FOTOGALERII.