Výtvarná soutěž 2024

Výtvarný ateliér školy vyhlašuje výtvarnou soutěž na téma:

ÚTOČIŠTĚ

INFORMACE K SOUTĚŽI (*.pdf, 236 kB)

SOUTĚŽ JE URČENA PRO ŽÁKY 2. STUPNĚ ZÁKLADNÍCH ŠKOL, DÍLO MŮŽETE ZPRACOVAT LIBOVOLNOU TECHNIKOU.

Soutěžní práce odevzdávejte v atelieru školy nebo na vrátnici školy, můžete je také zaslat poštou na adresu: SPŠ a VOŠ, Sokolská 1, Brno, 602 00, nejpozději do 30. listopadu 2024.

PRÁCE NA ZADNÍ STRANĚ OZNAČTE TĚMITO ÚDAJI (PLASTICKÉ PRÁCE OZNAČTE VISAČKOU):

PŘÍJMENÍ, JMÉNO; ŠKOLA; TŘÍDA; KONTAKT (E-MAIL, TELEFON) NA VYUČUJÍCÍHO VV

NEOZNAČENÉ PRÁCE NEMOHOU BÝT DO SOUTĚŽE ZAŘAZENY.

BUDOU OCENĚNY 3 NEJLEPŠÍ PRÁCE V KAŽDÉ KATEGORII (dvě kategorie: mladší a starší žáci)

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE A PŘEDÁNÍ CEN proběhne v pátek 06.12.2024 v 16:00 v ateliéru školy v rámci Dne s řemeslem a uměním a Dne otevřených dveří na naší škole, společně s výstavou všech soutěžních prací. Výsledky budou zveřejněny na www.sokolska.cz.

PO UKONČENÍ VÝSTAVY BUDOU PRÁCE K VYZVEDNUTÍ V ATELIERU ŠKOLY DO 20. PROSINCE 2024, NEVYZVEDNUTÉ PRÁCE BUDOU SKARTOVÁNY.

Bližší informace:  Bc. Jana Kobliková, tel.: 541 427 155, e-mail: jana.koblikova@sokolska.cz nebo Zuzana Malíková, tel.: 541 427 122, e-mail: zuzana.malikova@sokolska.cz