Den s řemeslem a uměním

DEN S ŘEMESLEM A UMĚNÍM

Výtvarný ateliér naší školy pořádá DEN S ŘEMESLEM A UMĚNÍM, který se letos bude konat v pátek 14.10.2022 od 13:00 do 18:00.

Můžete si prohlédnout a sami vyzkoušet práci v zlatnické a rytecké dílně, ve slévárně, v kovárně, v zámečnické dílně, pro všechny děti tu bude připravená výtvarná dílna, soutěže a řada dalších překvapení. Přijďte si vyzkoušet, co jste si ještě nevyzkoušeli! K vidění bude ukázka práce a výrobky uměleckých kovářů, odlévačů a rytců, výstava výtvarných prací žáků SPŠ a VOŠ, studijního oboru: Výtvarné zpracování kovů a drahých kamenů. Další informace najdete na www.sokolska.cz a www.kovoveumeni.com. Naše škola sídlí v krásné secesní budově, která je sama o sobě doslova uměleckým dílem. Srdečně zveme všechny dětí základních škol s rodiči a prarodiči, přijďte se podívat!

Výtvarná soutěž

Výtvarný atelier SPŠ a VOŠ Brno, Sokolská, příspěvková organizace pořádá 11. ročník výtvarné soutěže pro žáky II. stupně základních škol, letos na téma "SVĚT KOLEM MĚ, SVĚT KOLEM NÁS". V rámci akce DEN S ŘEMESLEM A UMĚNÍM proběhne v 15:00 slavnostní vyhlášení výsledků soutěže.